Як зробити добру справу

У нашій добрій справі допомогти може кожен. Контейнери для збору речей будуть розташовані в публічних місцях, у школах, а також у різних частинах міста, куди Ви можете підійти у будь-який зручний для Вас час. Конструкція контейнера досить проста. У верхній боковій частині є отвір, куди потрібно класти кульок з речами. Наші волонтери будуть збирати речі та відвозити на склад. Вже на складі речі перебираються, приводяться в належний стан та сортуються. Далі речі будуть відвезені в дитячі будинки, будинки престарілих та до домівок людей, які потребують допомоги. Допомогу також отримають члени малозабезпечених сімей, одинокі інваліди, бездомні жителі міста.

Якщо ви займаєтесь сільським господарством, ми з радістю приймемо від вас продукти харчування (овочі та фрукти), якими ви готові поділитися. З цією метою в кожному селі будуть створені міні склади, куди можна буде принести овочі, фрукти ти інше. Нашим завданням є прийом продуктів та доставка їх до вище згаданих місць потребуючим.

В сучасному світі доля різних людей складається по-різному. Ніхто з нас не знає, що на нас чекає завтра. Але ми завжди можемо віддати частинку свого тепла та допомогти людям, які залишились без підтримки. Давайте не будемо байдужими! Ми також чекаємо на активних ініціативних людей, які хотіли б проявити себе в сфері благодійності, готові поділитися цікавими ідеями та працювати разом з нами. Добро в душі кожного з нас – завжди буде найціннішим скарбом!