ГО “Добро у дії” – це громадська організація, яка була створена з метою покращення життя волинян та створення ефективної системи взаємодопомоги. Для досягнення цілей нами було розроблено три програми взаємодопомоги, а саме: “Скриня добра” (збір речей та передача їх потребуючим), Фонд підтримки волинян (допомога жителям області у критичних ситуаціях, пов″язаних зі здоров″ям), та Добра хата (збір продуктів харчування для забезпечення ними дитячих будинків, будинків пристарілих та людей, які опинилися за межею бідності).

     Суть проекту “Скриня добра” полягає в тому, що спеціально виготовлені скрині із тематичними написами та інструкціями  будуть розміщені в публічних місцях нашого міста, в школах та на вулицях, і кожен бажаючий зможе залишити в цих скринях речі, якими не користується (одяг, взуття, іграшки, книги і т. д.), але саме ці речі будуть корисними для когось іншого. Всі зібрані речі будуть передані до дитячих будинків, членам сімей АТО, малозабезпеченим верствам населення.

    Реалізацію першої програми уже розпочато! “Скрині добра” уже встановлені в декількох школах Волинської області, а також в Палаці учнівської молоді м. Луцька.

   Саме для формування у дітей звички доброзичливості ми розпочали нашу діяльність у школах та інших навчальних закладах. Доклавши спільних зусиль, ми зможемо допомогти тим, хто цього дійсно потребує.

     Метою проекту є також створення команди з активної та ініціативної молоді, яка буде об”єднана спільною великою ідеєю допомагати один одному! Адже саме ми творимо наше майбутнє, та саме від нас залежить, де ми будемо завтра, де завтра будуть наші діти, і які цінності ми їм передамо. Ми віримо, що саме молодь (студенти, школярі), а також інші ініціативні люди можуть стати силою, яка буде рухатися вперед та зробить зміни на краще!! Кожен бажаючий може долучитися до організації та робити добро разом з нами. Також ми відкриті для ваших пропозицій та ідей!

    За детальною інформацією звертайтеся за тел: 0967337403. Дізнатися, як ви допомагаєте, можна на сайті www.skarb.info, та у групі “Добро у дії” на facebook.

Залишити відповідь

Your email address will not be published. Required fields are marked *

clear formPost comment